ATC turizm taşımacılık olarak içtenlikle Hoşgeldiniz diyoruz. Aşağıdaki transfer listemizin dışında bulunan yerler için lütfen bizimle iritibata geçiniz. V.I.P araçlarımızın buz dolaplarında bulunan su ücretsizdir. Diğer içecekler ücretlidir. Fiyatlar araç fiyatlarıdır ayrıca aracınızda sizden başkası olmaz...

Fiyat ve rezervasyon için lütfen hareket & varış yerini aşağıda belirtinTekirova Transfer


Neden Otel VIP Transferi Tercih Etmelisiniz?

  1. Konforlu Araçlar: Otel VIP transfer araçlarımız, geniş iç mekanı, lüks donanımı ve rahat koltukları ile konforunuzu ön planda tutar. Yolculuğunuz boyunca rahatlayabilir ve seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz.
  2. Profesyonel Sürücüler: Deneyimli ve güler yüzlü sürücülerimiz, sizi güvenli bir şekilde destinasyonunuza ulaştırmak için eğitilmiştir. Yolculuğunuz boyunca endişe etmeden rahatlayabilirsiniz.
  3. Zamanında Varış: Otel VIP transfer hizmetimiz, zamanınızın değerli olduğunu bilerek düzenlenmiştir. Sizi belirlenen saatte alır ve hedefinize zamanında ulaştırırız.
  4. Özel Hizmet: Size özel bir deneyim sunmak için ekstra taleplerinizi karşılamak üzere esneklik gösteriyoruz. Özel bir isteğiniz varsa, bize önceden bildirebilirsiniz.

Powered by Unest Tour

Antalya Transfer Club

Registered UAB Member

Antalya Transfer Club
Visa, Master Card, American Express

Sosyal Medya

Facebook
Twitter
Google
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Koşullar ve Şartlar