ATC turizm taşımacılık olarak içtenlikle Hoşgeldiniz diyoruz. Aşağıdaki transfer listemizin dışında bulunan yerler için lütfen bizimle iritibata geçiniz. V.I.P araçlarımızın buz dolaplarında bulunan su ücretsizdir. Diğer içecekler ücretlidir. Fiyatlar araç fiyatlarıdır ayrıca aracınızda sizden başkası olmaz...

Fiyat ve rezervasyon için lütfen hareket & varış yerini aşağıda belirtinAntalya Havalimanı Transferleri


Antalya Havalimanı Transferleri: Antalya Transfer Club ile Rahat Seyahatler

Antalya, Akdeniz'in incisi, her yıl milyonlarca turisti ağırlayan dünya çapında ünlü bir tatil destinasyonudur. Antalya'ya yapılan seyahatlerin en önemli aşamalarından biri de havalimanından konaklama yerinize ulaşımdır. İşte burada devreye Antalya Transfer Club giriyor; Antalya Havalimanı'ndan otelinize veya diğer istediğiniz noktalara kadar güvenilir ve konforlu transfer hizmetleri sunuyoruz.

Neden Antalya Transfer Club?

Profesyonel ve Güvenilir Hizmet: Şoförlerimiz, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Tüm sürücülerimiz lisanslıdır ve yolcularımıza karşı saygılı bir tutum sergilemektedir.

Konforlu Araçlar: Modern ve bakımlı araç filomuzla, yolculuğunuz boyunca rahat etmenizi sağlamayı amaçlıyoruz. Araçlarımızın hepsi klimalı ve geniş bagaj alanına sahiptir.Farklı İhtiyaçlara Uygun Seçenekler: Tek başına seyahat eden bir iş insanından büyük aile gruplarına kadar her türlü müşterinin ihtiyacına uygun çözümler sunuyoruz. VIP transferler, grup taşımacılığı veya özel turlar için özel hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Rezervasyon

Antalya Transfer Club ile rezervasyon yapmak çok kolay! Web sitemiz üzerinden giriş yaparak, varış bilgilerinizi girin ve size en uygun transfer seçeneğini seçin. Ödemenizi güvenli bir şekilde online olarak tamamlayabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutuyoruz. Antalya Transfer Club olarak, transfer süreciniz boyunca herhangi bir sorun yaşamanız durumunda 7/24 müşteri hizmetleri desteğimizle yanınızdayız.

Sık Sorulan Sorular (SSS)

  • Nasıl rezervasyon yapabilirim? Web sitemizi ziyaret ederek ya da bize telefonla ulaşarak rezervasyon yapabilirsiniz.
  • Transfer ücretleri ne kadar? Ücretlerimiz transfer mesafesine ve seçtiğiniz araç tipine göre değişmektedir. Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsinizin.
  • Araç içinde internet erişimi var mı? Evet, tüm araçlarımızda ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlamaktayız.

Bir sonraki Antalya ziyaretinizde, havalimanı transferleriniz için Antalya Transfer Club'ın ayrıcalıklarından yararlanın! Güvenli, konforlu ve pratik bir başlangıç için bizimle iletişime geçin!

Powered by Unest Tour

Antalya Transfer Club

Registered UAB Member

Antalya Transfer Club
Visa, Master Card, American Express

Sosyal Medya

Facebook
Twitter
Google
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Koşullar ve Şartlar