ATC turizm taşımacılık olarak içtenlikle Hoşgeldiniz diyoruz. Aşağıdaki transfer listemizin dışında bulunan yerler için lütfen bizimle iritibata geçiniz. V.I.P araçlarımızın buz dolaplarında bulunan su ücretsizdir. Diğer içecekler ücretlidir. Fiyatlar araç fiyatlarıdır ayrıca aracınızda sizden başkası olmaz...

Fiyat ve rezervasyon için lütfen hareket & varış yerini aşağıda belirtinAntalya Havalimanından Side'ye Transfer


Antalya Havalimanı'ndan Side'ye Transfer Hizmetleri

Antalya Transfer Club olarak, Antalya Havalimanı'ndan Side'ye güvenilir ve konforlu transfer hizmetleri sunuyoruz. Türkiye'nin en popüler turistik bölgelerinden biri olan Side, Antalya Havalimanı'na yaklaşık 65 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Bu güzel Akdeniz kasabasına ulaşım sağlarken, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Neden Antalya Transfer Club?

Profesyonel ve deneyimli sürücülerimiz ile Antalya Havalimanı'ndan Side'ye yolculuğunuz sırasında rahatınızdan ödün vermeden seyahat edeceksiniz. Modern ve bakımlı araç flotamız ile her türlü ihtiyaca yönelik çözümler sunuyoruz. Tek kişilik seyahatten, büyük gruplara kadar her türlü transfer ihtiyacınıza cevap vermekteyiz.

Rezervasyon Kolaylığı

Web sitemiz üzerinden kolayca rezervasyon yapabilirsiniz. 'Antalya-airport-to-side' başlığı altında yer alan rezervasyon formumuzu doldurarak veya müşteri hizmetlerimizi arayarak istediğiniz zaman dilimi için transferinizi planlayabilirsiniz. Ödeme işlemlerinizi güvenli bir şekilde online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Güzergah Bilgisi

Antalya Havalimanından Side’ye transfer sürecinde, güzergah boyunca görebileceğiniz doğal manzaralar ve turistik noktalar hakkında bilgi verebilir, yolculuğunuzu daha keyifli hale getirebiliriz. İsteğe bağlı olarak rotanızda küçük molalar verebilir ve Akdenizin eşsiz güzelliklerini keşfetme fırsatını bulabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini öncelikli tutuyoruz ve Antalya Transfer Club olarak size en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımızda sürekli iyileştirmeler yapıyoruz. Seyahatinizin her aşamasında yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

© Tüm hakları saklıdır | Antalya Transfer Club

Powered by Unest Tour

Antalya Transfer Club

Registered UAB Member

Antalya Transfer Club
Visa, Master Card, American Express

Sosyal Medya

Facebook
Twitter
Google
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Koşullar ve Şartlar