ATC turizm taşımacılık olarak içtenlikle Hoşgeldiniz diyoruz. Aşağıdaki transfer listemizin dışında bulunan yerler için lütfen bizimle iritibata geçiniz. V.I.P araçlarımızın buz dolaplarında bulunan su ücretsizdir. Diğer içecekler ücretlidir. Fiyatlar araç fiyatlarıdır ayrıca aracınızda sizden başkası olmaz...

Fiyat ve rezervasyon için lütfen hareket & varış yerini aşağıda belirtinantalia transfer


Antalya Transfer Club ile Konforlu Seyahat Deneyimleri

Antalya, Akdeniz'in incisi, hem yerli hem de yabancı turistler için vazgeçilmez tatil destinasyonlarından biridir. Antalya'ya her yıl milyonlarca ziyaretçi akın etmektedir. Bu kadar yoğun bir turizm trafiği içerisinde, şehir içi ve şehirden havaalanına transfer işlemleri büyük bir önem taşır. İşte burada devreye 'Antalya Transfer Club' olarak biz giriyoruz; siz değerli müşterilerimize antalia-transfer ihtiyaçlarınızda yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.

Neden Antalya Transfer Club?

Hedeflerimiz

Bildiğiniz üzere, 'Antalya Transfer Club' olarak misyonumuz, Antalya içindeki ve dışındaki tüm transfer ihtiyaclarınıza cevap vermek ve en iyi müşteri deneyimini sunmaktır. Bizler, antalia-transfer deneyiminizi daha da iyileştirmek için süreklikle çalışmalar yapıyor ve hizmetlerimizi güncelliyoruz.

Müşteriler Ne Diyor?

'Asla rötar yapmadan havalimanına geldik ve karşılanma biçimi inanılmazdı!' - Melike G.
'Grup olarak seyahat ettik and ANTALYA TRANSFER CLUB tam anlamıyla kaliteli hizmet sundu.' - Hamza R.

Web sitemizi ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilir veya +90 242 255 0501

  • Güvenilir Ve Konforlu Taşımacılık: Bünyemizde bulundurduğumuz son model araçlar ve deneyimli şoför kadromuz ile seyahatinizin keyifli ve güvenli geçmesini sağlıyoruz.
  • Makul Fiyatlar: Rekabetçi fiyat politikamız ile bütçenizi sarsmadan, kaliteli hizmet almanızı taahhüt ediyoruz.
  • 24/7 Hizmet: Günün her saati bizlere ulaşabilir ve transfer ihtiyaçlarınızı karşılabilirsiniz. Erken rezervasyon imkanlarıyla da çağrı merkezimiz üzerinden kolaylıkla rezervasyon yapabilirsiniz.
  • Kolay Rezervasyon Süreci: Web sitemiz üzerinden kolayca rezervasyon yapabilir, gerekirse destek almak için müşteri hizpt desteğimizi kullanabilirsiniz.
  • Zengin Araç Seçimi: Tek kişilik transferlerden grup transferlerine kadar farklı grup boyutlarına uygun çok çeşit aracımız mevcuttur.

Powered by Unest Tour

Antalya Transfer Club

Registered UAB Member

Antalya Transfer Club
Visa, Master Card, American Express

Sosyal Medya

Facebook
Twitter
Google
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Koşullar ve Şartlar