ATC turizm taşımacılık olarak içtenlikle Hoşgeldiniz diyoruz. Aşağıdaki transfer listemizin dışında bulunan yerler için lütfen bizimle iritibata geçiniz. V.I.P araçlarımızın buz dolaplarında bulunan su ücretsizdir. Diğer içecekler ücretlidir. Fiyatlar araç fiyatlarıdır ayrıca aracınızda sizden başkası olmaz...

Fiyat ve rezervasyon için lütfen hareket & varış yerini aşağıda belirtinantalya havaalanindan sideye transfer


Antalya Havaalanından Side'ye Transfer Hizmetleri

Antalya Transfer Club olarak, Antalya Havalimanı'ndan Side'ye ulaşımınızı kolaylaştırıyoruz. Güvenilir ve konforlu transfer hizmetlerimizle tatilinize sorunsuz bir başlangıç yapmanız için buradayız. Antalya'nın bu iki popüler noktası arasında seyahat etmek hiç bu kadar rahat olmamıştı!

Neden Antalya Transfer Club?

Biz, Antalya Transfer Club olarak, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefimiz olarak belirlemiş durumdayız. Antalya Havalimanı'ndan Side'ye olan transferlerinizde, modern ve konforlu araçlarımızla hizmet veriyoruz. Profesyonel ve deneyimli şoför kadromuz ile güvenliğinizi en üst düzeyde tutuyor ve yolculuğunuzu keyifli bir deneyime dönüştürüyoruz.

Transfer Sürecimiz Nasıl İşler?

Rezervasyon işleminizi web sitemiz üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Belirttiğiniz tarih ve saatte, Antalya Havalimanında belirlenen noktada sizleri karşılıyor ve bagajlarınıza yardımcı olduktan sonra sizi Side'deki istediğiniz adrese güvenle ulaştırıyoruz.

Araç Seçeneklerimiz

Farklı grup büyüklükleri ve ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilmiş araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Kişisel ya da grup transferleriniz için ideal çözümler sunuyoruz. VIP araçlarımız, mini van veya otobüs seçeneklerimiz ile her türlü ihtiyaca cevap veriyoruz.

Side Bölgesindeki Popüler Destinasyonlar

Side, zengin tarihi dokusu ve muhteşem doğasıyla bilinen eşsizedir bir turistik beldedir. Apollon Tapınağı başta olmak üzere bir çok tarihi alana kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Side'nin kristal berraklığındaki plajlarına yapacağınız ziyaretler unutulmaz anılara dönüşecek.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin geri bildirimleri bizim için çok değerlidir; çünkü sürekli iyileştirme ve geliştirme fırsatları sunar. Antalya Transfer Club olarak aldığımız pozitif geri dönüşler, sunduğumuz kaliteli hizmetin bir göstergesidir.

Powered by Unest Tour

Antalya Transfer Club

Registered UAB Member

Antalya Transfer Club
Visa, Master Card, American Express

Sosyal Medya

Facebook
Twitter
Google
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Koşullar ve Şartlar