ATC turizm taşımacılık olarak içtenlikle Hoşgeldiniz diyoruz. Aşağıdaki transfer listemizin dışında bulunan yerler için lütfen bizimle iritibata geçiniz. V.I.P araçlarımızın buz dolaplarında bulunan su ücretsizdir. Diğer içecekler ücretlidir. Fiyatlar araç fiyatlarıdır ayrıca aracınızda sizden başkası olmaz...

Fiyat ve rezervasyon için lütfen hareket & varış yerini aşağıda belirtinAlanya Transfer


Antalya Havalimanı Alanya Transfer Hizmeti

Antalya Transfer Club olarak Alanya ve çevresinde transfer hizmetleri sunmaktayız. Alanya'ya seyahat eden müşterilerimiz için konforlu ve güvenilir bir transfer deneyimi sağlıyoruz.

Alanya'nın turistik bölgelerine, otellere, plajlara veya havaalanına yapacağınız seyahatlerde, profesyonel sürücülerimizle sizlere kaliteli bir transfer imkanı sunuyoruz.

Her türlü grup büyüklüğüne uygun araç filomuzla, size en uygun transfer seçeneğini sunarak Alanya'da rahat ve hızlı bir şekilde seyahat etmenizi sağlıyoruz.

Bize ulaşarak rezervasyon yaptırabilir ve Alanya'daki transfer ihtiyaçlarınızı karşılamak için gereken her türlü detayı planlayabilirsiniz. Güvenilir ve zamanında transfer hizmeti için Antalya Transfer Club'ı tercih edin.

Powered by Unest Tour

Antalya Transfer Club

Registered UAB Member

Antalya Transfer Club
Visa, Master Card, American Express

Sosyal Medya

Facebook
Twitter
Google
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Koşullar ve Şartlar