ATC turizm taşımacılık olarak içtenlikle Hoşgeldiniz diyoruz. Aşağıdaki transfer listemizin dışında bulunan yerler için lütfen bizimle iritibata geçiniz. V.I.P araçlarımızın buz dolaplarında bulunan su ücretsizdir. Diğer içecekler ücretlidir. Fiyatlar araç fiyatlarıdır ayrıca aracınızda sizden başkası olmaz...

Fiyat ve rezervasyon için lütfen hareket & varış yerini aşağıda belirtinAntalya Havalimanı Otel Transferi


Antalya Havalimanı Hotel Transfer Hizmetleri

Antalya, Türkiye'nin en popüler tatil destinasyonlarından biridir ve her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Antalya Havalimanı'ndan otelinize rahat ve güvenli bir şekilde ulaşmanın en iyi yolu ise profesyonel transfer hizmetlerimizden faydalanmaktır. 'Antalya Transfer Club' olarak, size özel Antalya Airport Hotel Transfer servislerimizle konforlu bir başlangıç sunuyoruz.

Neden 'Antalya Transfer Club'?

Biz, Antalya Transfer Club olarak, alanında uzman sürücülerimiz ve son model araç filomuz ile siz değerli müşterilerimize ilk sınıf transfer hizmeti sunmaktayız. Güvenliğiniz bizim için her zaman önceliklidir ve bu nedenle tüm araçlarımız düzenli olarak bakımdan geçmektedir.

Transfer Sürecimiz Nasıl İşler?

Antalya Havalimanına indiğiniz anda, işaretli taşıma alanında sizleri karşılıyor ve bagajınızla ilgileniyoruz. Önceden belirlenen rota üzerinden, trafiği en az olan güzergahı kullanarak sizi direkt otelinize ulaştırıyoruz. Eğer talep ederseniz, yol üzerinde kısa bir tur da düzenleyebilir ve Antalyya'nın eşsiz manzaralarını size tanıtabiliriz.

Rezervasyon Kolaylığı

Antalya Airport Hotel Transfer rezervasyonunuzu online olarak kolayca yapabilirsiniz. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra konfirmasyonunuzu hemen alabilirsiniz. Dilerseniz bizlere telefon veya e-posta yoluyla da ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Aldığınız hizmetten memnun kalmazsanız veya önerileriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin. Müşteri geri bildirimleri bizim için çok değerlidir ve sürekli iyileştirme yapmaktayız.

'Antalya Transfer Club' olarak amacımız, Antalyaya'a gelen yerli ve yabancı turistlere en iyi havaalanından hotel transfer deneyimini sunabilmektır

Powered by Unest Tour

Antalya Transfer Club

Registered UAB Member

Antalya Transfer Club
Visa, Master Card, American Express

Sosyal Medya

Facebook
Twitter
Google
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Koşullar ve Şartlar