ATC turizm taşımacılık olarak içtenlikle Hoşgeldiniz diyoruz. Aşağıdaki transfer listemizin dışında bulunan yerler için lütfen bizimle iritibata geçiniz. V.I.P araçlarımızın buz dolaplarında bulunan su ücretsizdir. Diğer içecekler ücretlidir. Fiyatlar araç fiyatlarıdır ayrıca aracınızda sizden başkası olmaz...

Fiyat ve rezervasyon için lütfen hareket & varış yerini aşağıda belirtinAvrupa Yakası Transfer


Antalya Transfer Club - İstanbul Avrupa Yakası Transfer

Antalya Transfer Club olarak, İstanbul Avrupa Yakası'ndan transfer hizmeti veriyoruz. Eğer Avrupa Yakası'nda otel rezervasyonunuz varsa veya şehir içi seyahatlerinizde transfer ihtiyacınız varsa, size en konforlu ve güvenilir hizmeti sunuyoruz.

Avrupa Yakası'na yapacağınız seyahatlerde, sizi İstanbul Havalimanı'ndan alıp istediğiniz adrese güvenle götürüyoruz. Profesyonel ve deneyimli sürücülerimizle, seyahatinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Avrupa Yakası Transfer Hizmetleri

Avrupa Yakası transfer hizmetlerimiz arasında özel VIP araç kiralama, grup transferleri ve bireysel transfer seçenekleri bulunmaktadır. Size uygun olan transfer seçeneğini tercih ederek, seyahatinizi daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun yanı sıra, Avrupa Yakası'nda turistik gezi programlarınıza eşlik edecek rehberli transfer hizmetimiz de bulunmaktadır. Sizin için en uygun olan transfer seçeneğini belirleyerek, Antalya Transfer Club ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Powered by Unest Tour

Antalya Transfer Club

Registered UAB Member

Antalya Transfer Club
Visa, Master Card, American Express

Sosyal Medya

Facebook
Twitter
Google
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Koşullar ve Şartlar