ATC turizm taşımacılık olarak içtenlikle Hoşgeldiniz diyoruz. Aşağıdaki transfer listemizin dışında bulunan yerler için lütfen bizimle iritibata geçiniz. V.I.P araçlarımızın buz dolaplarında bulunan su ücretsizdir. Diğer içecekler ücretlidir. Fiyatlar araç fiyatlarıdır ayrıca aracınızda sizden başkası olmaz...

Fiyat ve rezervasyon için lütfen hareket & varış yerini aşağıda belirtinvip antalya transfer


Antalya Transfer Club - Vip Transfer Hizmetleri

Antalya’nın en güvenilir ve profesyonel transfer hizmetlerini sunan Antalya Transfer Club, yüksek standartlarda araçları ve deneyimli şoförleriyle siz değerli müşterilerimize kaliteli bir transfer deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir.

Vip Antalya transfer hizmetimizle, istediğiniz noktadan yapacağınız rezervasyon ile size özel lüks aracımız ve tecrübeli personelimiz tarafından karşılanarak konforlu bir şekilde istediğiniz noktaya transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya'nın tüm ilçelerine, otellere, tatil köylerine ve havalimanlarına sunduğumuz vip transfer hizmetleri ile konforlu ve güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz. Geniş araç filomuzla her türlü ihtiyaca uygun transfer seçenekleri sunmaktayız.

Bizimle iletişime geçerek rezervasyonunuzu oluşturabilir veya detaylı bilgi alabilirsiniz. Antalya'nın keyifli tatil deneyimini vip transfer hizmetimizle daha da özel kılın.

Powered by Unest Tour

Antalya Transfer Club

Registered UAB Member

Antalya Transfer Club
Visa, Master Card, American Express

Sosyal Medya

Facebook
Twitter
Google
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Koşullar ve Şartlar