ATC turizm taşımacılık olarak içtenlikle Hoşgeldiniz diyoruz. Aşağıdaki transfer listemizin dışında bulunan yerler için lütfen bizimle iritibata geçiniz. V.I.P araçlarımızın buz dolaplarında bulunan su ücretsizdir. Diğer içecekler ücretlidir. Fiyatlar araç fiyatlarıdır ayrıca aracınızda sizden başkası olmaz...

Fiyat ve rezervasyon için lütfen hareket & varış yerini aşağıda belirtinAnadolu Yakası Transfer


İstanbul Anadolu Yakası Transfer Hizmetleri

Antalya Transfer Club olarak Anadolu Yakası'nda transfer hizmetleri sunmaktayız. Tatiliniz veya iş seyahatiniz için Antalya havaalanından Anadolu Yakası'na konforlu ve güvenilir bir transfer hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Anadolu Yakası Transfer Araçları

Şirketimizde bulunan geniş araç filosu ile müşterilerimize her türlü ihtiyaca uygun transfer araçları sunmaktayız. Bireysel veya grup halinde seyahat ediyor olun, konforlu ve lüks araçlarımız ile Anadolu Yakası'na kolaylıkla transfer sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Sürücüler

Hizmet verdiğimiz transferlerde profesyonel ve deneyimli sürücülerimiz ile müşterilerimize güvenli bir seyahat imkanı sunuyoruz. Havaalanı transferlerinizde, şehir içi transferlerinizde veya özel günlerinizde Anadolu Yakası'na seyahat etmek için bize güvenebilirsiniz.

Powered by Unest Tour

Antalya Transfer Club

Registered UAB Member

Antalya Transfer Club
Visa, Master Card, American Express

Sosyal Medya

Facebook
Twitter
Google
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Koşullar ve Şartlar