ATC turizm taşımacılık olarak içtenlikle Hoşgeldiniz diyoruz. Aşağıdaki transfer listemizin dışında bulunan yerler için lütfen bizimle iritibata geçiniz. V.I.P araçlarımızın buz dolaplarında bulunan su ücretsizdir. Diğer içecekler ücretlidir. Fiyatlar araç fiyatlarıdır ayrıca aracınızda sizden başkası olmaz...

Fiyat ve rezervasyon için lütfen hareket & varış yerini aşağıda belirtinantalya havaalanı transfer fiyatları


Antalya Havaalanı Transfer Fiyatları

Antalya'ya seyahat ederken, havalimanı transfer hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Antalya Transfer Club olarak, uygun fiyatlarla ve kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere transfer imkanı sunuyoruz.

Havaalanından otelinize veya istediğiniz herhangi bir adrese rahatlıkla ulaşmak için profesyonel sürücülerimizle hizmet vermekteyiz. Sitemiz üzerinden yapacağınız rezervasyonlar ile bütçenize uygun transfer seçeneklerini kolayca bulabilirsiniz.

Antalya'nın tüm bölgelerine sunduğumuz transfer hizmetleri için web sitemizi ziyaret ederek, fiyatlarımızı inceleyebilir, online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yolculuk öncesinde planlamalarınızı bizimle birlikte gerçekleştirin ve konforlu bir şekilde Antalya'nın tadını çıkarmaya başlayın.

Powered by Unest Tour

Antalya Transfer Club

Registered UAB Member

Antalya Transfer Club
Visa, Master Card, American Express

Sosyal Medya

Facebook
Twitter
Google
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Koşullar ve Şartlar