ATC turizm taşımacılık olarak içtenlikle Hoşgeldiniz diyoruz. Aşağıdaki transfer listemizin dışında bulunan yerler için lütfen bizimle iritibata geçiniz. V.I.P araçlarımızın buz dolaplarında bulunan su ücretsizdir. Diğer içecekler ücretlidir. Fiyatlar araç fiyatlarıdır ayrıca aracınızda sizden başkası olmaz...

Fiyat ve rezervasyon için lütfen hareket & varış yerini aşağıda belirtin



antalya bogazkent transfer


Antalya - Boğazkent Transfer Hizmetleri

Antalya Transfer Club olarak, Antalya'nın en güzel tatil bölgelerinden biri olan Boğazkent'e ulaşımınız için özel transfer hizmetleri sunuyoruz. Güvenli, konforlu ve ekonomik seyahat çözümleriyle, tatilinizi daha keyifli ve sorunsuz hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Neden Antalya Transfer Club?

Profesyonel ve deneyimli şoför kadromuz ile Antalya Havalimanı'ndan Boğazkent'e kadar olan yolculuğunuzu rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Modern ve bakımlı araç filomuzla her türlü ihtiyaca uygun transfer seçenekleri sunuyoruz. Önceliğimiz, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Boğazkent'e Nasıl Gidilir?

Antalya Havalimanı’ndan Boğazkent’e ulaşım yaklaşık olarak 40 dakika sürmektedir. Bu süre trafik durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Antalya Transfer Club ile yapacağınız özel transferlerde, bu süreyi konforlu ve keyifli bir şekilde geçireceksiniz.

Rezervasyon İşlemleri

Web sitemiz üzerinden kolayca rezervasyon yapabilir veya bizimle doğrudan iletişime geçerek detayları öğrenebilirsiniz. Rezervasyonlarınızı online olarak yaparak zaman kaybetmeden tatilinize başlamanın rahatlığını yaşayın.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin geri bildirimleri bizler için çok değerlidir. Antalya Transfer Club olarak aldığımız geri dönüşlerle hizmetlerimizi sürekly geliştirmekteyiz. Boğazkent transfer deneyiminizi en iyi şekilde yaşamanız için buradayız.

Powered by Unest Tour

Antalya Transfer Club

Registered UAB Member

Antalya Transfer Club
Visa, Master Card, American Express

Sosyal Medya

Facebook
Twitter
Google
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Koşullar ve Şartlar