ATC turizm taşımacılık olarak içtenlikle Hoşgeldiniz diyoruz. Aşağıdaki transfer listemizin dışında bulunan yerler için lütfen bizimle iritibata geçiniz. V.I.P araçlarımızın buz dolaplarında bulunan su ücretsizdir. Diğer içecekler ücretlidir. Fiyatlar araç fiyatlarıdır ayrıca aracınızda sizden başkası olmaz...

Fiyat ve rezervasyon için lütfen hareket & varış yerini aşağıda belirtinAntalya'dan Side'ye havalimanı Transferi


Antalya Havalimanından Side'ye Konforlu Transfer Hizmetleri

Antalya Transfer Club, Antalya Havalimanı'ndan Side'ye yolculuk yapacak misafirlerimize özel tasarlanmış transfer hizeltileri sunar. Alanında uzman profesyonel ekiplerimiz ve son model araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize kesintisiz bir hizmet anlayışı içerisindeyiz.

Neden Antalya Transfer Club'ı Tercih Etmelisiniz?

  • Zamanında Hizmet: Uçuş bilgileriniz baz alınarak, planlanan zamanlarda sizi Antalya Havalimanı’nda karşılıyor ve Side’e ulaşımınızı sağlıyoruz.
  • Konforlu Taşımacılık: Geniş ve konforlu araç filomuz ile seyahatinizin rahat geçmesi için her türlü detay düşünülmüştür.
  • Rezervasyon Kolaylığı: Web sitemiz üzerinden kolaylıkla rezervasyon yapabilir ve transfer detaylarınızı online olarak yönetebilirsiniz.
  • Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz.

Side’ye Nasıl Gidilir?

Side, Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı tarihi bir yerleşim alanıdır. Hem doğal güzellikleri hem de tarihi dokusu ile önemlidir. Antalya Havalimanından Side’ye transferinizde ise; havayoluyla vardığınız Antalya’dan sonra karadan rahat bir yolculuk ile size eşsiz bir deneyim sunuyoruz.

Havaalanından Side'ye Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaalanından Side’ye ulaşımda tercih edilen başlıca yöntemler şunlardır:

  1. Otomobil kiralama,
  2. Taksi,
  3. Ve tabii ki önceden organize edilebilen vip veya grup transfer servislerimiz.

Bu noktada, hususi olarak düzenlenmiştir; ‘airport-transfer-antalya-to-side’, adını verdiğimiz vip transfer hizmetimizi tercihen değerlendirebilirsinizensure your comfort throughout the ride while visiting this historic town.

Bize Ulaşın

Bütün bu transfer ihtiyacınız için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek! Detaylı bilgi, rezervasyon ve sorularınız için web sitemizi ziyaret edin ya da bizi doğrudan arayın. Ant

Powered by Unest Tour

Antalya Transfer Club

Registered UAB Member

Antalya Transfer Club
Visa, Master Card, American Express

Sosyal Medya

Facebook
Twitter
Google
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Koşullar ve Şartlar