ATC turizm taşımacılık olarak içtenlikle Hoşgeldiniz diyoruz. Aşağıdaki transfer listemizin dışında bulunan yerler için lütfen bizimle iritibata geçiniz. V.I.P araçlarımızın buz dolaplarında bulunan su ücretsizdir. Diğer içecekler ücretlidir. Fiyatlar araç fiyatlarıdır ayrıca aracınızda sizden başkası olmaz...

Fiyat ve rezervasyon için lütfen hareket & varış yerini aşağıda belirtinairport belek shuttle


Antalya Transfer Club ile Konforlu Airport-Belek Shuttle Hizmeti

Antalya'nın gözde tatil beldesi Belek, her yıl yerli ve yabancı binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Turistlerin en büyük ihtiyaçlarından birisi ise Antalya Havalimanı'ndan Belek'e ulaşım sağlayacak güvenilir ve rahat transfer hizmetleridir. İşte bu noktada Antalya Transfer Club, profesyonel airport-belek-shuttle hizmeti ile yanınızda!

Biz, Antalya Transfer Club olarak siz değerli müşterilerimize lüks ve konforlu araçlarımızla özel transfer deneyimi sunuyoruz. Araç filomuz son model ve yüksek konforlu araçlardan oluşmaktadır. Tüm sürücülerimiz alanında tecrübeli, güler yüzlü ve profesyonel ekipten seçilmektedir.

Airport-Belek Shuttle Nasıl Çalışır?

Havalimanında karşılandığınız andan itibaren başlayan vip transfer sürecimiz, sizleri Belek'teki istediğiniz adrese güvenle ulaştırana kadar devam etmektedir. Rezervasyon işleminizi online olarak web sitemiz üzerinden çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sistem üzerinden tarih ve saat seçerek, dilediğiniz transfer tipini belirtmeniz yeterli olacaktır.

Neden Antalya Transfer Club?

  • Güvenilir ve Kaliteli Hizmet: Her zaman müşteri memnuniyetini öncelik kabul ediyoruz. Güvenliğinizi sağlamak için tüm önlemleri alıyoruz.
  • Konforlu Araçlar: Geniş araç filomuzla her zaman en konforlu ulaşımı garanti ediyoruz.

Powered by Unest Tour

Antalya Transfer Club

Registered UAB Member

Antalya Transfer Club
Visa, Master Card, American Express

Sosyal Medya

Facebook
Twitter
Google
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Koşullar ve Şartlar