ATC turizm taşımacılık olarak içtenlikle Hoşgeldiniz diyoruz. Aşağıdaki transfer listemizin dışında bulunan yerler için lütfen bizimle iritibata geçiniz. V.I.P araçlarımızın buz dolaplarında bulunan su ücretsizdir. Diğer içecekler ücretlidir. Fiyatlar araç fiyatlarıdır ayrıca aracınızda sizden başkası olmaz...

Fiyat ve rezervasyon için lütfen hareket & varış yerini aşağıda belirtinHavalimanı Antalya Transferi


Aeroport Antalya Transfert Hizmetleri

Antalya Transfer Club, Antalya'nın en güvenilir ve konforlu havaalanı transfer servisidir. Aeroport Antalya transfert ihtiyaçlarınızda, profesyonel ve deneyimli ekibimizle 7/24 yanınızdayız. İster iş ister tatil amaçlı olsun, Antalya Havalimanı'ndan istediğiniz noktaya sorunsuz bir şekilde transferinizi sağlamaktayız.

Neden Aeroport Antalya Transfert Hizmetlerini Tercih Etmelisiniz?

  • Zamanında Servis: Uçuş takibimiz sayesinde, uçuşunuzun erken ya da geç olması durumunda bile sizi zamanında karşılıyor ve istediğiniz yere zamanında ulaştırıyoruz.
  • Konforlu Taşıma: Araç filomuz modern ve bakımlı araçlardan oluşmaktadır. İsteğinize bağlı olarak lüks sedanlarımız, geniş aile van'larımız veya grup taşımacılığı için minibüs seçeneklerimizi sunuyoruz.
  • Deneyimli Şoförler: Şoförlerimiz, Antalya'yı iyi bilen, profesyonel ve tecrübeli kişilerdir. Güvenli ve rahat bir yolculuk için gereken her türlü detaya hakimdirler.
  • Sabitleşmiş Ücretler: Gizlenmiş ücret yoktur; teklif verdiğimiz fiyat üzerinden başka bir ücret talep edilmemektedir.
  • Kolay Rezervasyon: Online sistemimiz üzerinden kolayca rezervasyon yapabilir, ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Aeroport Antalya transfert hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizlere direkt olarak telefon ile ulaşabilirsiniz. Misafir memnuniyeti odaklı yaklaşımlarımızla size en iyi havalimanı transfer deneyimi sunmayı amaçlıyoruz.

Powered by Unest Tour

Antalya Transfer Club

Registered UAB Member

Antalya Transfer Club
Visa, Master Card, American Express

Sosyal Medya

Facebook
Twitter
Google
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Koşullar ve Şartlar