ATC turizm taşımacılık olarak içtenlikle Hoşgeldiniz diyoruz. Aşağıdaki transfer listemizin dışında bulunan yerler için lütfen bizimle iritibata geçiniz. V.I.P araçlarımızın buz dolaplarında bulunan su ücretsizdir. Diğer içecekler ücretlidir. Fiyatlar araç fiyatlarıdır ayrıca aracınızda sizden başkası olmaz...

Fiyat ve rezervasyon için lütfen hareket & varış yerini aşağıda belirtinAntalya Merkez Transfer


Antalya Merkez Transfer Hizmetleri

Antalya'da konforlu ve güvenilir transfer hizmeti mi arıyorsunuz? Antalya Transfer Club olarak, şehir merkezinden havalimanına, otelden otelinize veya herhangi bir adresten istediğiniz noktaya transfer hizmeti sunuyoruz. İster bireysel ister grup halinde seyahat ediyor olun, size özel transfer seçenekleriyle ihtiyacınıza uygun hizmet sunuyoruz.

Konforlu Araçlar ve Profesyonel Sürücüler

Misafirlerimizin rahat ve konforlu bir şekilde seyahat etmelerini sağlamak amacıyla araç filomuzu sürekli olarak yeniliyor ve bakımlarını düzenli olarak yaptırıyoruz. Ayrıca tecrübeli ve sertifikalı sürücülerimizle değişiklik gösteren trafik ve yol durumlarına göre en mantıklı rotaları tercih ederek size konforlu bir seyahat deneyimi yaşatıyoruz.

Her Zaman Ulaşılabilir Destek Ekibi

Müşteri memnuniyeti bizim için önceliklidir. Bu nedenle transfer süreciniz boyunca her türlü soru, talep veya problem için firmamızın profesyonel destek ekibi her zaman iletişime geçebileceğiniz adreslerdedir. Size yardımcı olmak için buradayız!

Powered by Unest Tour

Antalya Transfer Club

Registered UAB Member

Antalya Transfer Club
Visa, Master Card, American Express

Sosyal Medya

Facebook
Twitter
Google
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Koşullar ve Şartlar